Videa

Need for Speed: Payback (2:22) | video: YouTube

Jak vypadá Need for Speed: Payback ve 4K a 60 FPS?

24.08.2017 000 15:55 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

S každým oznámením nového dílu Need for Speed se komunita rozpoltí na dvě části. Jedna stojí za sérií ať se děje co se děje, zatímco ta druhá konečně volá po změně a návratu ke kořenům. Nejinak tomu bylo i na letošní E3, kde EA odhalila další pokračování s podtitulem Payback.

Ať už se přikláníte na jakoukoliv stranu, musíte uznat, že Need for Speed vypadá opravdu parádně. A ještě lépe na tom je, pokud hru spustíte ve 4K rozlišení a stroj vám jej dokáže utáhnout na 60 snímků za sekundu.

Pokud si takový luxus nemůžete dovolit, podívejte se alespoň na nejnovější trailer na kanálu NVIDA, v němž se pokocháte krásně zpracovaným prostředím a úžasnými auty, které nenechají chladným žádného příznivce "plechovek na čtyřech kolech."

EA si tuto pecku přichystala na předvánoční období. Pakliže si ji budete chtít zakoupit, můžete tak učinit nejdříve 10. listopadu. Zahrajete si na počítačích, PS4 a Xbox One.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Jak vypadá Need for Speed: Payback ve 4K a 60 FPS?

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.