Získejte balíček strašidelných her s pořádnou slevou

Humble Bundle se přiřítil s další zajímavou nabídkou. Jaké hry můžete získat tentokrát?

Dead By Daylight

Dead By Daylight FOTO: Behaviour Interactive

Humble 2K PlayStation Bundle se každému netrefil do chuti. Aby to majitelé těchto stránek fanouškům vynahradili, vytvořili další zajímavou akci plnou atraktivních her. Opět se můžete těšit na tradiční tři tiery za rozličné ceny a plné úžasných počinů.

Ten první tentokrát není omezen ani minimální částkou, jak tomu bývalo v minulosti. Stačí tedy zaplatit, kolik jen budete chtít a můžete získat survival RPG Dead Age, horor DreadOut, DreadOut: Keepers of the Dark a Lakeview Cabin Collection. Za tyto tituly byste jinak zaplatili více než 700 korun, v tomhle balíčku je však můžete získat za mnohem lepší cenu.

V dalším tieru už začíná přituhovat. Za šest euro (v přepočtu asi 156 korun) dostanete nejen předešlé hry, ale i Layers of Fear: Masterpiece edition od tvůrců skvělé hry Observer, Alien: Isolation a Five Nights at Freddy's: Sister Location.

Pokud vám to nestačí, můžete sáhnout po Dead by Daylight za 8,5 euro (zhruba 221 korun). Jen za ten byste vysolili větší částku. Tady k nim dostanete výše zmíněné tituly a jako bonus 10% slevu na první měsíc Humble Monthly, kde pravidelně naleznete ještě lepší a dražší kousky.

Pokud váháte s koupí, máte ještě dost času na rozmyšlenou. Nabídka totiž končí až pátého září, kdy ji nahradí další zajímavý balíček.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Získejte balíček strašidelných her s pořádnou slevou

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.