Videa

Middle-Earth: Shadow of War - "Fires of War" (4:07) | video: YouTube

Middle-Earth: Shadow of War se ukazuje v celé své kráse

23.08.2017 000 15:43 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Nové video z Midlle-Earth: Shadow of War ukazuje hrůzy války a krásu Mordoru.

Milovníci Tolienovy ságy budou mít opět po dlouhé době žně. V říjnu totiž vychází pokračování povedeného Middle-Earth: Shadow of Mordor, které před třemi roky překvapilo nejednoho nadšence Pána prstenů a Silmarillionu.

A jelikož se datum vydání blíží a navíc probíhá Gamescom, lákají tvůrci na svůj titul novými videi. Jedním z nich je hudební počin s názvem "Fires of War," v němž krom zpívaného podkresu uvidíte i hru v její plné kráse. Sice jde o stopáže sestříhané z minulých trailerů, i tak je na co koukat.

Pokud jste hráli minulý díl a zaujal Vás i Shadow of War, tak určitě pečlivě sledujete datum 10. října, kdy vychází na počítače, PS4 a Xbox One, přičemž na Xbox One X poběží ve vylepšené verzi.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Middle-Earth: Shadow of War se ukazuje v celé své kráse

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.