Gwent brzy rozšíří příběhová kampaň

Dlouho slibovaná příběhová kampaň už brzy dorazí! O čem bude? Jaké má CD Projekt RED plány s Gwentem do budoucna?

Gwent: The Witcher Card Game

Gwent: The Witcher Card Game FOTO: playgwent.com

Příběhová rozšíření pro Gwent budou skvělou příležitostí pro fanoušky herní a knižní série, jak ještě lépe poznat tento svět. První má údajně dorazit ke konci letošního roku a má se točit kolem ovdovělé královny Lyrie a Rivie, tedy Meve.

Jestli bude tento příběhový útržek nějak navazovat na předešlé hry ještě nevíme. CD Projekt ale slíbil, že s ním hráči navštíví dosud nepoznané kousky světa, které v RPG trilogii ještě neviděli. Budete v nich plnit zajímavé úkoly, sbírat suroviny a bojový systém bude nahrazen partičkou gwintu!

Studio navíc oznámilo další esportové turnaje, na něž se budou moct podívat i hráči, kteří nepůsobí ve vrchních patrech žebříčků. Kvalifikovaní hráči si pak budou moci zahrát v sérii turnajů Gwent Open o 25 tisíc dolarů, Gwent Challenger o 100 tisíc dolarů a Gwent World Masters o 100 tisíc dolarů.

img-responsive

Takhle vypadá nově upravená hrací plocha | foto: playgwent.com

Vše vypukne už v září, kdy začíná nová sezóna. Přidáte se taky?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Gwent brzy rozšíří příběhová kampaň

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.