Brink přechází na free-to-play model

Tento týden si můžete zahrát spoustu skvělých her zdarma. Po Rainbow Six Siege přišel na řadu i Brink.

Brink

Brink FOTO: Steam

Brink je šest roků stará hra. Takové většinou spokojeně spočinou mezi 10 - 20 eurovými tituly a sem tam nabídnou i nějakou tu zajímavou slevu. Jenže Bethesda se nechce vzdát a tento ambiciózní kousek i po tolika letech propaguje za pomocí přechodu na free-to-play model.

Ve své době šlo o poměrně úspěšnou hru. V roce 2012 studio ohlásilo, že prodalo více než 2,5 milionů kopií, jenže po takové době už se na ni zapomnělo. A místo toho, aby vývojáři vypnuli servery, přešli na tuto metodu a pokusí se z ní ještě něco vytřískat.

Pokud vás titul opravdu zaujme, můžete sáhnout po trojici DLC, za která zaplatíte dohromady 3 eura (zhruba 80 korun). Nepřináší sice nový příběhový zážitek, ale spoustu postav, map, schopností, oblečení a také zbraní.

 

Mimo to probíhá i velký výprodej her od vydavatele Bethesda. Se zajímavou cenovkou tak pořídíte například nejnovější díly ze série Wolfenstein, Fallout i pecky z minulosti, na které se poněkud zapomnělo. Tak vytáhněte z peněženky pár korun a užijte si další hodiny zábavy s těmito zajímavými kousky!

Témata: Brink | Bethesda | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Brink přechází na free-to-play model

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.