Brink přechází na free-to-play model

Tento týden si můžete zahrát spoustu skvělých her zdarma. Po Rainbow Six Siege přišel na řadu i Brink.

Brink

Brink FOTO: Steam

Brink je šest roků stará hra. Takové většinou spokojeně spočinou mezi 10 - 20 eurovými tituly a sem tam nabídnou i nějakou tu zajímavou slevu. Jenže Bethesda se nechce vzdát a tento ambiciózní kousek i po tolika letech propaguje za pomocí přechodu na free-to-play model.

Ve své době šlo o poměrně úspěšnou hru. V roce 2012 studio ohlásilo, že prodalo více než 2,5 milionů kopií, jenže po takové době už se na ni zapomnělo. A místo toho, aby vývojáři vypnuli servery, přešli na tuto metodu a pokusí se z ní ještě něco vytřískat.

Pokud vás titul opravdu zaujme, můžete sáhnout po trojici DLC, za která zaplatíte dohromady 3 eura (zhruba 80 korun). Nepřináší sice nový příběhový zážitek, ale spoustu postav, map, schopností, oblečení a také zbraní.

 

Mimo to probíhá i velký výprodej her od vydavatele Bethesda. Se zajímavou cenovkou tak pořídíte například nejnovější díly ze série Wolfenstein, Fallout i pecky z minulosti, na které se poněkud zapomnělo. Tak vytáhněte z peněženky pár korun a užijte si další hodiny zábavy s těmito zajímavými kousky!

Témata: Brink | Bethesda | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Brink přechází na free-to-play model

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.