Videa

Middle-Earth: Shadow of War (1:22) | video: YouTube

Middle-Earth: Shadow of War představuje další klan

22.08.2017 000 15:57 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Mordor bude plný skřetích klanů. Už předtím jsme se dozvěděli o klanu zvaném Teror, nyní mezi ně přibude další.

Machine, neboli stroj, bude stejně brutální jako ten jmenovaný v prvním odstavci.  Jeho příslušníci jsou "skuti v ohni a tvarováni v magmatu," nečekejte tedy žádné nazdárky. Tito válečníci jsou stejně tvrdí a neúprosní jako všichni, na které v Mordoru narazíte. Pokud je chcete ovládnout, budete se muset hodně snažit!

Middle-Earth: Shadow of War měl původně vyjít už v srpnu, nakonec jej Monolith odsunul až na 10. října. Holt na podzim budou mít vlastníci počítačů, PlayStationů a Xboxů žně!

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Middle-Earth: Shadow of War představuje další klan

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.