Videa

Assassin's Creed Origins (2:14) | video: YouTube

Historické postavy v novém příběhovém traileru pro Assassin's Creed Origins

22.08.2017 000 15:54 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

O Assassin's Creed Origins se postará studio, které má na svědomí jeden z nejlepších dílů celé série - Black Flag. Nyní ale namísto Karibiku zvolili další exotickou destinaci - Starověký Egypt.

Ten se v době své největší slávy začínal střetávat s další světovou mocností. Římská říše a jeho císař Caesar se potkávali na rozžhavených píscích Severní Afriky, o čemž pojednává i nový příběhový trailer.

V něm uvidíme právě tyto dvě klíčové postavy světové historie, vládce samotného Egypta a také hlavního hrdinu Bayeka. Ten sice není králem, ale i tak zahýbe během dějin víc než kdejaký panovník před ním a po něm.

Assassin's Creed Origins vychází 27. října na počítače, PlayStation 4 a Xbox One, přičemž na Xbox One X poběží ve vylepšené verzi při 60 snímcích za sekundu.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Historické postavy v novém příběhovém traileru pro Assassin's Creed Origins

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.