Videa

Mount and Blade 2: Bannerlord (9:27) | video: YouTube

Bude to řežba! Mount and Blade 2: Bannerlord ukazuje multiplayerové bitvy

22.08.2017 000 15:25 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Omrzel vás multiplayer ve stylu War of the Roses nebo Chivalry? Mount and Blade 2 konečně přinese bitvy pro více hráčů!

Vývojáři na svém youtube kanálu zveřejnili video z multiplayerového Captain módu. V něm se bude moct utkat až pět hráčů proti pěti naráz se svými armádami a bojovat o záchytné body nebo o na poli umístěné vlajky.

Z videa vyplynulo, že každý z hráčů dostane pod kontrolu jednu skupinu vojáků. Na výběr bude mít ze třech typů pěchoty, dvou typů střelců a samozřejmě i jízdu.

Pokud budete hrát ve více lidech, musíte společně najít kompromis a vybrat takové vojsko, aby se dokázalo vzájemně podpořit. Jeden z účastníků tak raději zvolí lučištnickou kohortu a bude poskytovat podporu z vyvýšeného kopce. Další pak vezme těžkou jízku a pokusí se s ní prorazit nepřátelské linie, zatímco zbytek sáhne po pěšácích.

Důležitý bude i výběr vlastního vybavení. Můžete zvolit větší štít, který vám poskytne výhodu při pěších soubojích, lepší meč nebo zbroj. Každá z frakcí se bude vybavením i jednotkami lišit, což vám poskytne více možností při taktizování.

Mount and Blade 2: Bannerlord stále nemá datum vydání. Informace, které se nám zatím dostaly, ale vypadají opravdu úžasně. Jen ať si dají tvůrci načas a doručí nám ten nejlepší díl, jaký jsme kdy měli možnost hrát!

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Bude to řežba! Mount and Blade 2: Bannerlord ukazuje multiplayerové bitvy

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.