Microsoft připravuje remastery prvního a druhého dílu Age of Empires

Oznámení čtvrtého dílu bylo obrovské překvapení. Ti, které tato hra nezaujala, budou moci sáhnout po remasterech.

Age of Empires 2

Age of Empires 2 FOTO: Microsoft

Microsoft překvapil všechny oznámením dalšího dílu Age of Empires. Společně s ním ale dorazí i remastery populární dvojky i trojky a to rovnou v definitivní edici.

Zajímavé na tom je, že druhý díl se už v minulosti dočkal předělávky do HD rozlišení, nyní tedy můžeme očekávat něco mnohem většího. Že by přepracování do lepšího enginu nebo obohacení o další zajímavé mechaniky?

Age of Empires: Definitive edition byla oznámena už během letošní E3. Tam jsme se dozvěděli, že krom vizuálních změn dostaneme vylepšenou umělou inteligenci a spoustu dalších změn, které se dotknou multiplayeru nebo hudebního podkresu.

Bohužel jsme se nedozvěděli nic nového. Microsoft dokonce nesdělil ani datum vydání.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Microsoft připravuje remastery prvního a druhého dílu Age of Empires

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.