Videa

Battlefield 1 (1:06) | video: YouTube

Battlefield 1 si můžete pořídit v kompletní edici se zajímavou slevou

22.08.2017 000 09:55 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

I když má Battlefield 1 obrovskou komunitu, stále je tu spoustu lidí, kteří jej ještě nehráli. A pro takové si EA připravila speciální nabídku, kterou prezentovala během svého panelu na Gamescomu.

Revolution edici si od včerejška můžete zakoupit na Originu za zhruba 1300 korun. Krom základní hry v ní najdete i všechna DLC, tedy They Shall Not Pass, In the Name of the Tsar, Turning Tides a Apocalypse. Každé z nich nabízí soubor nových map, zbraní a multiplayerových módů.

Pakliže se rozhodnete pro koupi Battlefield 1: Revolution, dostanete i další bonusy. Red Baron, Lawrence of Arabia a Hellfighter pack obsahují další předměty, vozidla a emblémy, kterými se můžete pyšnit ve hře.

Se season passem se můžete těšit na dva dosud nevydané přídavky, které jsou naplánovýny na letošní září a začátek příštího roku.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Battlefield 1 si můžete pořídit v kompletní edici se zajímavou slevou

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.