Videa

Life is Strange (2:01) | video: YouTube

Podívejte se na launch trailer k Life is Strange

21.08.2017 000 15:56 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Prequel k oblíbenému epizodickému titulu s názvem Life is Strange vychází už na konci srpna a vývojáři na něj upomínají novým videem. Deset dní před vypuštěním do světa nahráli na Youtube launch trailer, v němž se můžete během dvou minut seznámit se zápletkou a hlavními protagonistkami, které vás celou hrou provedou.

V další hře ze světa Life is Strange si zahrajeme za "potížistku" Chloe. Těšit se můžeme na oblíbené a zajeté techniky z původního díla, které by měly obohatit zajímavé novinky a stejně napínavý příběh.

Jestli se povede i Before the Storm zjistíme už brzy. Zahrajeme si na tradiční trojici platforem, tedy na počítačích, PlayStation 4 a Xbox One.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Podívejte se na launch trailer k Life is Strange

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.