Smite pro Xbox One spustí Alfa test již příští týden

Majitelé Xbox One budou moci už v příštím týdnu vyzkoušet alfa verzi MOBA Smite od Hi-Rez Studios. Beta verze se pak dočkáme v dubnu.

Smite

Smite FOTO: Hi-Rez Studios

Smite byl původně vydán v březnu 2014 pro PC a verze pro Xbox One byla ohlášena během loňského Gamescomu. PC verze v nedávné době prošla Battle Frost patchem a mimo jiné přivítala nového hrdinu. Je jím Bellona, římská bohyně války.

Jak uvedl eSports manager Hi-Rez studia Scott Lussier, Smite verze pro Xbox One započne alfa fázi 11. března. Kódy budou dychtivým hráčům k dispozici na Hi-Rez stánku po dobu konání Pax East. Lussier také zmínil, že počátek beta fáze pro Xbox One je plánován na duben, není však zatím zcela jasné, jakým způsobem budou distribuovány pozvánky.

Témata: Smite | Hi-Rez Studios
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Smite pro Xbox One spustí Alfa test již příští týden

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.