Smite pro Xbox One spustí Alfa test již příští týden

Majitelé Xbox One budou moci už v příštím týdnu vyzkoušet alfa verzi MOBA Smite od Hi-Rez Studios. Beta verze se pak dočkáme v dubnu.

Smite

Smite FOTO: Hi-Rez Studios

Smite byl původně vydán v březnu 2014 pro PC a verze pro Xbox One byla ohlášena během loňského Gamescomu. PC verze v nedávné době prošla Battle Frost patchem a mimo jiné přivítala nového hrdinu. Je jím Bellona, římská bohyně války.

Jak uvedl eSports manager Hi-Rez studia Scott Lussier, Smite verze pro Xbox One započne alfa fázi 11. března. Kódy budou dychtivým hráčům k dispozici na Hi-Rez stánku po dobu konání Pax East. Lussier také zmínil, že počátek beta fáze pro Xbox One je plánován na duben, není však zatím zcela jasné, jakým způsobem budou distribuovány pozvánky.

Témata: Smite | Hi-Rez Studios
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Smite pro Xbox One spustí Alfa test již příští týden

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

  2. Epic Games Store mohutně posiluje. Proti Steamu bojuje exkluzivitami a hrami zdarma

  3. YouTube a hry: Populární platforma slaví nejsilnější herní rok v historii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.