Videa

Xbox One X Project Scorpio edition (0:52) | video: YouTube

Xbox One X vyjde v edici 'Project Scorpio'

21.08.2017 000 09:46 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Jak jistě všichni víte, Project Scorpio byl krycí název pro Xbox One X ještě před jeho samotným oznámením. A nyní dává Microsoft příležitost každému fanouškovi této konzole, aby si předobjednal jeho limitovanou edici.

Ta krom drastického výkonu nabídne i speciální potisk a nápis "Project Scorpio" na předním panelu. Uvnitř pak bude dřímat hned 12 GB operační paměti GDDR5 s propustností 236 GB za sekundu a opravdu silná grafická karta, která dokáže rozjet "jakoukoliv" hru ve 4K na 60 FPS. 

„Před dvěma roky, když jsme začali tuto cestu, říkali jste nám, že chcete opravdový výkon. Toto je vyvrcholení vaší zpětné vazby a něco, co posune Xbox dál," stojí v traileru.

Jestli tomu tak opravdu bude zjistíme už v listopadu, kdy tento stroj dorazí na pulty obchodů. Jak odpoví Sony?

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Xbox One X vyjde v edici 'Project Scorpio'

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.