Videa

Middle-Earth: Shadow of War (1:53) | video: YouTube

Nový trailer pro Shadow of War představuje vaše nepřátele

21.08.2017 000 09:32 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Skřeti z Mordoru nejsou jediní soupeři, s kterými se budete potýkat. Očekávejte širokou paletu tuhých nepřátel od pavouků, wargů až po samotného Balroga.

V novém traileru vývojáři věnují pozornost právě těmto potvorám. Abyste je porazili, budete potřebovat více než jen silnou paži a meč. Musíte přemýšlet, využívat Celembrimbora a ostatních prostředků. 

Další dvě minuty záběrů bohužel neprozradily nic nového. Na druhou stranu jde o parádní podívanou, kterou by si žádný fanoušek herní ani knižní série od Tolkiena neměl nechat ujít!

Middle-Earth: Shadow of War vychází 10. října na počítače, PlayStation 4 a Xbox One. 

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Nový trailer pro Shadow of War představuje vaše nepřátele

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.