Videa

Xbox One S Minecraft edice (0:52) | video: YouTube

Xbox One S vyjde v nové limitované edici

21.08.2017 000 09:17 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Minecraft byl průlomovou hrou. V době jeho největší slávy jej hrálo několik milionů hráčů a i školy zjistily, že se jedná o unikátní výukový prostředek. Titul totiž zábavnou formou rozvíjel kreativitu a nabízel dosud nepoznanou hloubku.

Toho si všiml i Microsoft, který za tuto značku spolu s vývojářským studiem vytáhl "z peněženky" neuvěřitelných 2,5 miliardy dolarů. Nyní se o ni pečlivě stará a jeho věrným fanouškům poskytuje řadu bonusů a reklamních předmětů k zakoupení.

Jedním z nich bude i limitovaná edice Xbox One S, která nově ponese motivy této populární hry. Konzole hravě zvládne rozlišení 4K a bude dodávána spolu s 1TB úložištěm pro vaše multimédia.

Pokud vás toto balení zaujalo, můžete si ji už nyní předobjednat. Stačí zamířit na oficiální stránky Xboxu.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Xbox One S vyjde v nové limitované edici

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.