Videa

Assassin's Creed Origins cinematics trailer (3:13) | video: YouTube

Microsoft začal Gamescom novým trailerem na Assassin's Creed Origins

21.08.2017 000 09:05 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Xbox začal svoji prezentaci na Gamescomu poněkud netradičně. Místo některé ze svých exkluzivit odhalil nový trailer na nadcházející pecku od Ubisoftu s názvem Assassin's Creed Origins.

V traileru můžeme vidět historické dominanty Egypta a také jeho nejznámější postavy. Krom Kleopatry jsme mohli spatřit i římského císaře Julia Caesara. Nutno dodat, že tři minuty animovaných záběrů vypadají vskutku parádně, ale nepřináší žádné nové informace.

Těch se nejspíše dočkáme až od samotného Ubisoftu během druhé největší herní akce na světě, kam mimo jiné se svými tituly také míří. Kdo si vystojí frontu, může si vyzkoušet hratelné demo na nejnovější konzoli od Microsoftu.

Ostatní si musí počkat do 27. října, kdy hra vychází na konzole PS4, Xbox One a samozřejmě i na počítače. 

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Microsoft začal Gamescom novým trailerem na Assassin's Creed Origins

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.