Oznámen čtvrtý Rock Band. Vrací se k základům

Harmonix ještě před zahájením herního festivalu PAX East oznámilo pokračování hudební hry Rock Band. Už tento rok si budete moct s přáteli složit znovu vaši vlastní hudební skupinu.

Rock Band 4

Rock Band 4 FOTO: Harmonix

Poprvé se Rock Band podívá na konzole nové generace Xbox One a PlayStation 4. Hned na začátek tiskové zprávy Harmonix uvedl jednu skvělou zprávu, všechny vaše koupené písničky z minulých her se vám automaticky převede i do Rock Band 4.

S nástupem na novou generaci konzolí, se také počítá i s novými „hudebními nástroji“. O ty se postarala firma Mad Catz. Pokud máte doma staré nástroje z edic na  Xbox 360 nebo Playstation 3, tak by vám měly také fungovat.

Zatím jsme se nedozvěděli podrobné detaily o tom, co nového nás čeká, každopádně už se ví, že hru bude pohánět úplně nový engine. Zároveň už pravděpodobně nebudou vznikat další díly Rock Band na tuto generaci konzolí, Harmonix se chce zaměřit pouze na jeden díl, který bude doplňovat pomocí DLC.

Témata: Rock Band 4 | Harmonix
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Oznámen čtvrtý Rock Band. Vrací se k základům

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.