Breath of the Wild na PC? S emulátorem CEMU možná poběží na 60 FPS

The Legend of Zelda: Breath of the Wild sice vyšla exkluzivně na Nintendo Switch, díky emulátoru si jej můžete zahrát na PC.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

The Legend of Zelda: Breath of the Wild FOTO: IGN

Rozjet novou Zeldu na počítači ve vyšším rozlišení a s větším počtem snímků za sekundu je sen, o který se pokouší autor emulátoru CEMU. Už se mu podařilo vytvořit plně hratelnou verzi a nyní cílí ještě výš. Jenže během testů narazil na problém. Podle něj žádný počítač v současné době nedokáže Breath of the Wild rozjet na 60 FPS.

„Je ve venkovních lokacích hra zamknutá na 30 FPS? Nejsem si jistý. V tuto chvíli vám ale nemůžu 'hacknout' lepší hardware. Snažím se tomu přijít na kloub. Mám už pár nápadů, jak bych to mohl vyřešit, ale nevím, jak bude tato cesta komplikovaná," řekl Xalphenos, tvůrce CEMU.

Podle uživatele s přezdívkou 'epigramx' bude trvat ještě dlouho, než některý z počítačů dokáže rozdýchat Zeldu na 60 FPS. Může to prý zabrat i několik generací procesorů.

Kdo ví, možná se tvůrci podaří jednoho dne tento problém vyřešit, odladit jej a dát počítačovým fanouškům tohoto titulu možnost vyzkoušet jej při 60 snímcích za sekundu. Pakliže se to opravdu podaří, budeme vás o tom informovat.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Breath of the Wild na PC? S emulátorem CEMU možná poběží na 60 FPS

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.