Videa

Spintires: MudRunner (1:28) | video: YouTube

Tuna bláta a spousta sovětských vozidel: To je MudRunner

19.08.2017 000 09:52 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Kdo by to byl před třemi roky řekl, že jízda v blátě s těžkou technikou může být taková zábava. Titul prodal více než jeden milion kopií a v recenzích se také drží vysoko. Proto není divu, že se vývojáři pustili do nového titulu, který má být duchovním nástupcem této povedené simulace.

MudRunner vás hodí na rozblácené cesty lesů, z nichž se budete snažit vyhrabat za pomoci řady sovětských vozidel. Čeká nás hned třináct nových aut, úplně jiná mapa a spoustu dalších zajímavých novinek, které potěší nejednoho fanouška původního titulu.

Můžete se těšit zejména na tzv. Challenge mód, v němž se budete plnit různé úkoly buďto v daném časovém limitu či za jiných podmínek. Pokusíte se o to na devíti rozličných mapách a hned s 19 dostupnými stroji.

MudRunner obsáhne cyklus dne a noci, přičemž změny dozná i ten nejdůležitější prvek - bláto. Podle vývojářů bude renderován v reálném čase a bude reagovat na vaše podněty, takže se připravte na ještě reálnějšího a urputnějšího soupeře.

Pokračování populárního nezávislého titulu, o jehož distribuci se nyní postará vydavatel Focus Home Interactive, vychází už v říjnu letošního roku.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Tuna bláta a spousta sovětských vozidel: To je MudRunner

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.