Videa

Monster Hunter: World (2:15) | video: YouTube

Monster Hunter: World ukazuje nové příšery a lokaci

19.08.2017 000 09:25 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Capcom zveřejnil nový trailer pro jejich nadcházející pokračování ze série Monster Hunter s podtitulem World. Video poprvé ukazuje v akci zajímavou lokaci Wildspire Waste.

Oproti hustě zalesněné oblasti Ancient Forest, kterou vývojáři ukázali před už měsícem, je Wildspire Waste jejím naprostým opakem. Jde o kaňon protkaný sítí jeskyň a močálů. Má specifický ekosystém, díky němuž zde potkáte řadu unikátních monster.

Monster Hunter World je první titul ze série od roku 2010, který vychází i na konzole. Těšit se můžeme na řadu změn a nových prvků. Čeká nás 14 rozličných tříd zbraní a také pomůcka slinger, se kterou můžete létat nad propastmi a ničit své nepřátele z nadhledu.

Pokud si chcete hru před vydáním vyzkoušet, můžete navštívit Kolín nad Rýnem, kam Capcom se svým titulem míří. Demo budou tvůrci ukazovat i na výstavě PAX West v Seattlu, která začína 1. září. Plná verze vychází na začátku roku 2018.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Monster Hunter: World ukazuje nové příšery a lokaci

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.