Byl představen datadisk do Hearthstone s názvem Blackrock Mountain

Nakonec z naší minisérie „Blizzard na Pax East“ tu máme představení nového datadisku do karetní hry Hearthstone. Tentokrát se podíváme do Blackrock Mountain, kde navštívíme ohnivého Ragnarose.

Blackrock Mountain, datadisk do Hearthstone

Blackrock Mountain, datadisk do Hearthstone FOTO: Blizzard Entertainment

O dalším datadisku pro Hearthstone se už nějakou tu dobu šuškalo. Dnes na Pax East se to potvrdilo a my už se můžeme těšit na další měsíc, kdy je v plánu vydání tohoto datadisku. Vychází klasicky na všechny platformy – PC, Mac, Ipad a Android.

Blackrock Mountain nejdůvěrněji znají hráči World of Warcraft, nyní se po jejich bok připojí i Hearthstone hráči. Horu obývají potvory, které si libují v horkém prostředí, najdeme tu například ohnivé elementály nebo draky. Celkově bude mít Blackrock Mountain pět křídel, kde by každé z nich mělo být unikátním zážitkem.

To, co hráče nejvíce zajímá, jsou samozřejmě karty, dočkáme se celkově 31 nových karet.  Na některé z nich už se můžete podívat nyní v tiskové zprávě, zde. Kromě některých karet byla také odhalena hrací plocha, u které vám bude pěkné horko, jak se můžete přesvědčit níže. Mnoho lidí se shoduje, že se jedná o vůbec tu nejhezčí, kterou v Hearthstone můžeme najít.

img-responsive

Hrací plocha Blackrock Mountain | foto: Blizzard Entertainment

Oblíbené výzvy, které přišly v posledním datadisku Curse of Naxxramas, se také dočkaly ohnivé verze. Celkově bude připraveno devět nových výzev, které prověří vaše schopnosti. Za každou dokončenou výzvu pak dostanete kartu. Stejně tak bude připraven Heroic Mode za jehož pokoření dostanete speciální rub na karty.

Blackrock Mountain se bude otevírat po dobu pěti týdnů, vždy jedno křídlo za týden. Cena je stanovena na 700 zlaťáků nebo 6,99 USD za křídlo. Samozřejmě pokud koupíte celý datadisk najednou, dostanete slevu. Pokud patříte mezi nedočkavce, tak si můžete od 19. března Blackrock Mountain předobjednat a dostanete navíc speciální, tematický rub karet.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Byl představen datadisk do Hearthstone s názvem Blackrock Mountain

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.