Nový patch pro Hellblade: Senua's Sacrifice opravuje řadu chyb

Nejnovější opravný balík řeší spoustu problémů. A podle vývojářů je už další na cestě.

Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua's Sacrifice FOTO: Steam

Nový opravný balík pro Hellblade: Senua's Sacrifice je nyní dostupný na PlayStation 4 a počítačích. Jeho hlavním cílem bylo opravit nejpalčivější problémy, které se vyrojily s vydáním poslední aktualizace.

Patch opravuje spoustu chyb, které mohou v jistých situacích zabránit vašemu dalšímu postupu. Zapomenout můžete i na potíže při vypínání hry nebo při načítání samotného menu. Některým hráčům se totiž ani neobjevilo.

Podle vývojářů nejde o poslední opravu, neboť neustále sledují chyby nahlášené fanoušky. Nyní se potýkají zejména s problémy u majitelů grafik od AMD, kteří se už brzy mohou těšit na nápravu.

img-responsive

Hellblade: Senua's Sacrifice | foto: Steam

Pokud byste si chtěli tento mistrovský kousek od Ninja Theory vyzkoušet, můžete si jej pořídit za velice lákavou cenu. Narozdíl od jiných AAA titulů stojí jen 30 euro (720 korun), což je za takto skvěle audiovizuálně zpracovanou hru skvělá cena.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový patch pro Hellblade: Senua's Sacrifice opravuje řadu chyb

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.