Videa

Xbox One X (0:51) | video: YoutTube

Xbox One X si brzy budete moct předobjednat

18.08.2017 000 10:23 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Gamescom se blíží a Microsoft na něm bude tradičně hostit svůj stánek. A letos bude pořádně našlapaný. Návštěvníci se mohou těšit na ty nejnovější hry a samozřejmě i nadcházející Xbox One X. Projekce začnou už 20. srpna v 21 hodin našeho času.

Ve stejný den se spustí i předobjednávky. Jeho cena se má pohybovat v přepočtu na naši měnu kolem jedenácti tisíc korun. V České republice ale může nakonec stát ještě víc.

Jen pro připomenutí, Xbox One X je silnější verze původního Xbox One. Nabízí silnější hardware a hlavně plnou podporu 4K rozlišení při 60 FPS. Už teď se ale vyrojily první informace, že stroj takový nápor snímků za sekundu nezvládá...

Xbox One X vychází 7. listopadu.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Xbox One X si brzy budete moct předobjednat

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.