Videa

Pillars of Eternity 2 (3:00) | video: YoutTube

Pillars of Eternity 2 bude plný ujetých animací

17.08.2017 000 15:55 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Obsidian zveřejnil nové video týkající se jejich nadcházejícího fantasy RPG Pillars of Eternity 2. V něm vám tvůrci prozradí nové informace o animacích NPC a další zajímavosti, které by vás mohly zajímat.

Všechny postavy údajně dostaly stejnou animaci řízení lodi. Dozvěděli jsme se také něco o výbušninách. Těch prý bude hned deset a každá z nich přinese unikátní vizuální detaily a efekty při výbuchu.

„Piráti na Eoře mají spoustu prostorů k slavení. A spolu s ním přichází i nové animace. Můžete tedy očekávat hraní na piáno, tancování do rytmu muziky nebo "držkopády," pokud budete oslavovat příliš. Pakliže toho někdo vypije víc, než je záhodno, vyzvrací to ze sebe," řekla producentka Katrina Garsten.

Pillars of Eternity 2 ještě nezná přesné datum vydání, tvůrci ale očekávají, že spatří světlo světa na konci letošního roku.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Pillars of Eternity 2 bude plný ujetých animací

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.