Heroes of the Storm se bude vysílat v televizi a další novinky z Pax East

Jako druhého v pořadí, z přednášek Blizzardu na PAX East 2015 tu máme jejich nadcházející MOBA hru Heroes of the Storm, která na začátku roku vstoupila do beta testování a její datum vydání se nezadržitelně blíží. Blizzard ukázal nového hrdinu, mapu, změny v nadcházejícím patchi, ale hlavně turnaj, který se bude vysílat i v televizi.

Team League v Heroes of the Storm

Team League v Heroes of the Storm FOTO: Blizzard Entertainment

Samotnou přednášku po pár minutách potkaly menší problémy, ale naštěstí se celá rekapitulace objevila ihned na webových stránkách Heroes of the Storm. Na počátku se Dustin Browder, ředitel vývoje rozpovídal o statistikách jednotlivých hrdinů a upozornil na to, že se budou neustále snažit celou hru balancovat tak, aby se počet výher/proher hrdinů blížil k 50%.

Novou mapu už jsme letmo mohli vidět na BlizzConu 2014, nyní jsme se tak dozvěděli nové informace. Hráči budou bojovat v kobce pavoučí královny. Oproti ostatním mapám v Heroes, bude tato extrémně malá. Jako minioni zde budou pobíhat malí pavouci, ze kterých bude po zabití vypadávat drahokam. Ty pak proměníte za mocnou armádu větších pavouků, kteří budou bojovat po vašem boku.

 

I o hrdinovi už jsme věděli na BlizzConu 2014, kde byl poprvé představen. Nejedná se o nikoho menšího, než samotnou královnu nemrtvých z Warcraftu, Sylvanas. Byla nakonec zařazena do skupiny specialistů, kde se bude zaměřovat na ničení budov. Do zásoby dostala několik zajímavých a temných kouzel. Nejunikátnější je určitě proměna nepřátelských jednotek na přátelské. Na kompletní ukázku kouzel se můžete podívat zde.

 

Dále se ukázaly mírné změny v designu uživatelského prostředí, které hráče čekají v dalším updatu. Již brzy bychom se také měli dočkat speciálního módu Team League, kde už nebude místo pro sólování, ale na rychlou, přesnou a drtivou týmovou hru. Týmy by se měly dělit do lig, tak jak to můžeme znát ze Starcraftu 2.

Hráče, kteří Heroes of the Storm chtějí hrát více, také Blizzard vyslyšel. Nově po dosažení desáté úrovně dostanou sedmidenní bonus na zkušenosti a zlaťáky. Po odstranění artefaktů bylo postupné získávání talentů podle úrovně hrdiny, jednoznačně nejdiskutovanější téma v Heroes. To ve hře nadále zůstává, nicméně pokud pokoříte 30. úroveň na vašem účtu, automaticky se vám otevřou všechny talenty u všech hrdinů. Jako poslední novinku pro stávající hráče si Blizzard připravil zvýšení počtu zlaťáků za dosažení určité úrovně.

Heroes of the Dorm

Největší novinkou přednášky o Heroes of the Storm se stal obří turnaj o 450 tisíc dolarů, kde budou soutěžit týmy složené ze studentů amerických a kanadských vysokých škol. Celý turnaj bude mít i svou verzi fantasy hry, kde si budete moct tipovat výsledky zápasů. Co ale stojí za povšimnutí je to, že se celá akce bude vysílat i v televizi, konkrétně na stanici ESPN 3. To je pro celý progaming další úspěch a díky takovýmto menším aktivitám, se progaming stává větší a dostává se do povědomí i „nehráčů“. První kolo Heroes of the Dorm začíná již na konci března, bližší informace o celé akci najdete brzy na oficiální fanouškovské stránce Heroesfan.cz.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Heroes of the Storm se bude vysílat v televizi a další novinky z Pax East

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.