PUBG ruší pravidelné aktualizace

Bluehole Studio ruší pravidelné týdenní updaty a místo nich se zaměří na masivnější aktualizace plné obsahu a důležitějších oprav.

PlayerUnknown's Battlegrounds

PlayerUnknown's Battlegrounds FOTO: www.playbattlegrounds.com

Ti, kteří se těšili na nejnovější patch s pořadovým číslem 21, budou zklamáni. Studio totiž upouští od svých původních plánů. Oznámili to na své komunitní stránce na Steamu.

„Měníme náš plán týkající se vydávání opravných balíků a aktualizací, abychom mohli docílit přání našich hráčů. Až do oficiálního vydání plné verze nebudeme vydávat týdenní ani měsíční patche," sdělili vývojáři svým fanouškům.

„Chceme zdůraznit, že toto rozhodnutí nebude mít žádný vliv na to, jaké množství obsahu v budoucnu přineseme. Ujišťujeme vás, že náš cíl je pořád stejný a to co nejdříve vydat plnou verzi. Neznamená to tedy ukončení prací na projektu nebo spokojenost se stávajícím stavem."

img-responsive

PlayerUnknown's Battlegrounds | foto: www.playbattlegrounds.com

Vývojáři jen potřebují více času na dodělání některých funkcí. Ten jim má poskytnou právě toto rozhodnutí.

„V posledním měsících jsme zjistili, že rychlý vývoj nových technik a kratší čas na jejich otestování přináší zbytečně mnoho problémů a nižší kvalitu při jejich vydání. Takhle budeme mít více času všechno náležitě vyzkoušet na našich testovacích serverech, opravit chyby a až potom vypustit do světa obsah, který si hráči zaslouží."

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: PUBG ruší pravidelné aktualizace

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.