Videa

Diablo 2 nyní vypadá mnohem lépe! (12:33) | video: YouTube

Přepracované Diablo 2 si budeme moci vyzkoušet už v létě

17.08.2017 000 11:04 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

První zmínky o přepracovaném Diablu 2 se objevily už minulý rok, ale až letos tvůrce zveřejnil první ukázky z hraní. A jak se můžete přesvědčit na vlastní oči, vypadají opravdu dobře!

Není se čemu divit. Mezi oběma hrami je rozdíl téměř deset let a fanoušci oblíbeného hack-and-slash RPG z toho budou jen těžit. Díky modernějšímu enginu se mohou těšit na hezčí grafiku, vizuální efekty, ale i vylepšený soubojový systém a plno dalších novinek.

Počin měl v jednu chvíli i svoji kampaň na Indiegogo, kde si tvůrce nebral žádné servítky. Podle něj potřeboval vybrat peníze na to, aby se mohl věnovat jen tomuto projekt. Na stránkách se mu podařilo vybrat téměř 2000 dolarů.

Pokud už se nemůžete dočkat a chtěli byste si tento kousek vyzkoušet, tak nebudete muset čekat dlouho. Podle traileru by měla být první hratelná verze vypuštěna do světa už toto léto.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Přepracované Diablo 2 si budeme moci vyzkoušet už v létě

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.