Videa

Madden NFL 18 (2:13) | video: YouTube

Příběhový mód míří po FIFĚ i do NFL. Podívejte se, jak vznikal

17.08.2017 000 09:26 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Jednou z největších novinek v letošním Madden NFL 18 je Longshot mód, který se zaměří na příběh Devina Wadea, v němž budete sledovat jeho cestu ze středoškolské ligy až mezi největší hvězdy.

Pokud vás zajímá, jak mód vznikal, tak se můžete podívat na video, jež se věnuje právě jeho tvorbě. Uvidíte v něm oskarového Mahershala Aliho a legendu NFL Dana Marina, kteří fanouškům sdělili i několik nových informací. Podle nich půjde prakticky jen o interaktivní film, jenž můžete v malé míře ovlivnit svými rozhodnutími během rozhovorů.

NFL 18 sice vychází až 25. srpna, ale pokud máte předplacený program EA Access na Xbox One, můžete si zahrát už nyní. Jde ale jen o deseti hodinové demo, v němž si vyzkoušíte prvky hry a zjistíte, jestli vám hra sedne. Tzv. G.O.A.T. edice se odemkne 22. srpna.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Příběhový mód míří po FIFĚ i do NFL. Podívejte se, jak vznikal

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.