Videa

Nový obsah pro Uncharted 4 (1:14) | video: YouTube

Uncharted 4 dostane další obsah zdarma

16.08.2017 000 09:54 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Uncharted 4: Thief's End je více než rok starý, ale Naughty Dog stále neukončilo jeho podporu. Dokazuje to i nový trailer, který představuje další přídavný obsah.

Těšit se můžeme na novou hratelnou postavu - Asava. Za hlavního antagonistu The Lost Legacy si budeme moct zahrát v multiplayerových módech.

Další novinkou je pak Survival aréna. V ní budete čelit nepřátelům a snažit se přežít co nejdéle. Očekávejte více než sto vln, dosud neviděné protivníky, obléhací zóny a modifikátory. Za úspěšné přežití pak dostanete speciální skin, jenž můžete dávat všem na obdiv.

Aktualizaci očekávejte v den vydání The Lost Legacy, tedy 22. srpna.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Uncharted 4 dostane další obsah zdarma

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.