Beta Overwatche vyjde ještě tento rok a další novinky z Pax East

I tento rok Blizzard neopomněl navštívit herní festival Pax East. My se jako první podíváme blíže na Overwatch, očekávánou PvP střílečku, která na posledním BlizzConu všechny překvapila. Dnes jsme se dozvěděli o dvou nových hrdinech, nové mapě a hlavně o přibližném datu vydání beta verze hry.

Overwatch na PAX East 2015

Overwatch na PAX East 2015 FOTO: Blizzard Entertainment

První hrdina, kterého Blizzard představil, je McCree, vesmírný kovboj, který se svým revolverem umí doslova kouzlit. Mezi jeho další schopnosti patři například hození kouřového granátu, který ochromí nepřítele na krátkou dobu.

 

Druhý hrdina, nebo spíše hrdinka, je bývalá šampionka ve vzpírání, Zarya. Jedná se o první ženskou postavu, která ve hře zastupuje skupinu „tanků“. Její zbraň je obří laserový kanón, který mimo jiné dokáže střílet granáty. Speciální schopnost má Zarya velmi zajímavou, hodí do dáli kouli, ke které se „přisají“ všichni nepřátelé v okolí a na krátkou chvíli zůstanou bezmocně viset ve vzduchu.

 

Nová mapa se jmenuje Watchpoint Gibraltar a funguje na podobném principu jako Payload mód v Team Fortress 2. Hráči musí ve stanoveném časovém limitu dotlačit do cíle vozík. Rozdíl oproti Team Fortress 2 bude v pojetí designu map, během cesty do cíle byste měli projíždět místy, které jsou pro jednotlivé postavy něčím důležité, jako například Winstonova laboratoř. U videí výše můžete vidět právě novou mapu Watchpoint Gibraltar.

Tu nejdůležitější zprávu si ale Blizzard nechal až na úplný konec. Konečně víme přibližné datum betatestování hry a bude to ještě tento rok! Beta Overwatch se spustí na podzim roku 2015. Pokud vás Overwatch zaujal, nezapomeňte se podívat na fanouškovskou stránku Overfan.cz.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Beta Overwatche vyjde ještě tento rok a další novinky z Pax East

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.