Videa

#Project1514 (0:29) | video: YouTube

Nová značka nebo pokračování slavné série? Bandai Namco "představilo" další hru

15.08.2017 000 15:37 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Před několika měsíci Bandai Namco vydalo upoutávku na svůj nový projekt, z kterého se později vyklubalo RPG Prepare to Dine. Tehdy fanouškům sdělili i poměrně dost informací, což se o jejich nejnovější hře říct nedá.

Počin s krycím názvem #Projekt1514 dostal krátký půlminutový trailer, v němž můžeme vidět ukázku bojiště, létající kulky a temnou atmosféru. Nic víc ale vydavatel neprozradil, ba co víc, ještě fanouškům položil otázku: „O jaký svět se jedná? Za co bojují?"

Za tajemnou hrou stojí studio Dimps. Jedná se o zkušené vývojáře, kteří sice ještě nevydali vlastní titul, ale na řadě úspěšných spolupracovali. Kdysi pomáhali vytvořit Street Fightera 4 a 5, dříve zase Sonica a Dragon Ball Z.

O co přesně půjde se možná dozvíme už brzy. Největší evropská akce je za rohem, je tedy možné, že nejnovější počin Bandai Namco představí právě během této akce.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Nová značka nebo pokračování slavné série? Bandai Namco "představilo" další hru

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.