Videa

Shadow of War (0:58) | video: YouTube

Nový trailer k Shadow of War ukazuje teror mezi skřety

15.08.2017 000 15:13 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Middle-Earth: Shadow of War je pokračování úspěšného titulu z roku 2014. V Shadow of War si opět zahrajeme ze Taliona a Celembrimbora, přičemž se vrátí i oblíbený systém Nemesis.

O hře už toho víme opravdu hodně, nyní ale vývojáři přináší další pohled pod pokličku. Nový trailer nám sice moc informací nepřinesl, ale ukázal nám ale, jaká bude panovat situace v jednotlivých klanech. 

Nikdo nebude v bezpečí před kudlou do zad, sražením hlavy nebo brutálním zavražděním, o to méně náš hlavní hrdina, který se skřetům z Mordoru postaví. 

Na výlet do Tolkienova světa se budeme moci vydat už 10. října, kdy hra vychází na počítače, PlayStation 4 a Xbox One.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Nový trailer k Shadow of War ukazuje teror mezi skřety

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.