Sony nabízí tři měsíce PlayStation Plus zdarma

Sony si pro majitele PlayStation 4 připravila zajímavou akci.

PlayStation 4

PlayStation 4 FOTO: Playstation.com

Jak jsme již dříve informovali, PlayStation Plus čeká již brzy zdražení. Místo původních 1299 korun zaplatíme za roční členství o tři stovky navíc, což je v dlouhodobějším horizontu docela citelná přirážka. Ještě před tím si ale Sony připravilo zajímavou akci, díky které můžou prémioví uživatelé tento smutek zmírnit.

Pokud si na PlayStation Store do 29. srpna tuto bonusovou službu na rok předplatíte, dostanete jako bonus tří měsíční členství úplně zdarma. Místo původních dvanácti měsíců si tak budete moci užívat bonusů patnáct měsíců.

Mezi ty se počítají atraktivní slevy na vybrané tituly, možnost hrát online s přáteli i ostatními hráči, každý měsíc trojice titulů zdarma a jako bonus 10GB úložiště, kam můžete instalovat svoje hry nebo ukládat jiná multimédia.

Jen pro zajímavost dodáme, že prémiových služeb na PlayStation 4 nebo PlayStation 3 využívá měsíčně více než 26 milionů lidí.

Zdroj: Zing.cz

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Sony nabízí tři měsíce PlayStation Plus zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Lék na smrt? V akčním RPG Thymesia se jej pokusíme najít

15.02.2019 17:46 Tvůrci z exotického Tchaj-wanu pracují na novém zajímavém akčním RPG, které bude krom příběhu…

Zpátky mezi živými. Nintendo hlásí oživení klasiky s názvem The Legend of…

14.02.2019 20:31 Oznámení, které prostě musí potěšit!

Související:

Nejčtenější články

  1. Apex Legends je k nezastavení! Hru si stáhlo už více než 25 milionů uživatelů

  2. Co si zahrát o víkendu zdarma? Vyzkoušet si můžete Armu 3 či Rainbow Six: Siege

  3. Ubisoft nabízí hru zdarma k předobjednávce The Division 2. Můžete si vybrat ze třech titulů

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.