Videa

Agents of Mayhem (2:25) | video: YouTube

Dnes vychází bláznivá akce od tvůrců Saints Row

15.08.2017 000 10:04 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Agents of Mayhem je nejnovější akční hra s otevřeným světem od tvůrců série Saints Row. A na tomto titulu to také poznáte, protože si opět nebere servítky a všechno okolo zesměšňuje.

Trailer dal jasně najevo, že hra nese stopy svých slavnějších předchůdců. Těšit se tak můžete na spoustu násilí, zajímavých zbraní a rychlé přepínání mezi dvanácti unikátními agenty, z nichž každý má svůj specifický humor a herní styl.

Agents of Mayhem vychází už dnes na počítače, PlayStation 4 a Xbox One. Pokud si jej chcete pořídit, připravte si 60 euro (1560 korun).

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Dnes vychází bláznivá akce od tvůrců Saints Row

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.