Získejte zajímavou plošinovku Deadlight úplně zdarma

Baví vás hry se zombie tématikou? Líbí se vám nádherně zpracovaná 2D grafika? Tak potom sáhněte po tomto kousku.

Deadlight

Deadlight FOTO: www.gog.com

Mydlit zombíky je v poslední době velice populární. Přesvědčit se o tom můžeme v DayZ, které je i přes své stáří velice oblíbené. Pocítit nám to dává také Call of Duty, v němž můžeme každý rok očekávat přídavek s nemrtvými vojáky.

Za tyto hry ale musíte platit. My pro ale vás máme tip na atmosférickou plošinovku s parádním příběhem, za kterou nemusíte vytáhnout z peněženky ani korunu. Mluvíme o Deadlight, jejíž edici nazvanou Directors Cut nyní můžete získat úplně zdarma. Stačí mít účet na GOG.com a stihnout uplatnit tuto akci do 16. srpna.

Pokud si hru aktivujete, zůstane vám napořád. Můžete si tak dosyta užívat logických hádanek, propracovaného bojového systému, příběhu a skvělého prostředí zasazeného do Seattlu v osmdesátých letech minulého století.

img-responsive

Deadlight | foto: www.gog.com

Krom této hry zdarma můžete v obchodě nakoupit další kousky za zajímavou cenu a hlavně bez otravné DRM ochrany.

Témata: Deadlight | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Získejte zajímavou plošinovku Deadlight úplně zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.