Systém Xbox achievementů se má razantně změnit

Microsoft chce odměnit náruživé hráče speciálními odměnami, pro občasné uživatele se ale nic nezmění.

Xbox One

Xbox One FOTO: EDDS-Xbox - Youtube kanál

Podle Mika Ybarry, víceprezidenta pro platformu Xbox, si dává Microsoft za cíl odměnit náruživé hráče. A nejedná se jen o jednotlivce, kteří se zaměří na jednu hru, ale i ty, jež své úsilí rozptýlí do několika různých titulů.

Společnost chce vytvořit takový systém, jenž vy daleko lépe odrážel herní historii a status každého hráče. Jako příklad použil profesionály věnující se pouze jednomu počinu, jejichž skóre se zastavilo na pouhých dvou tisících. I takový jedinec si prý zaslouží uznání v podobě lepších odměn.

Herní úspěchy spatřily světlo světa v roce 2005 a od té doby neprošly žádnou výraznou změnou. To by se tedy konečně mohlo změnit.

Informace jsou zatím velice mlhavé. Microsoft nechce sdělovat nic přesnějšího a ani neoznámil, kdy se máme této změny dočkat. Nejspíše si tedy počkáme ještě dlouhou dobu...

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Systém Xbox achievementů se má razantně změnit

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Talentovaný Čech předělává celou Prahu do Minecraftu. Karlův most už stojí

13.05.2019 13:26 Hry neslouží jenom k příjemnému odreagování, ale také k rozvoji lidského talentu a prezentaci…

5 nejlepších hokejových her na PC aneb nalaďte se na mistrovství světa

11.05.2019 15:07 Hokejové mistrovství světa je v plném proudu. Oba domácí celky si připsaly poměrně překvapivá…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.