Systém Xbox achievementů se má razantně změnit

Microsoft chce odměnit náruživé hráče speciálními odměnami, pro občasné uživatele se ale nic nezmění.

Xbox One

Xbox One FOTO: EDDS-Xbox - Youtube kanál

Podle Mika Ybarry, víceprezidenta pro platformu Xbox, si dává Microsoft za cíl odměnit náruživé hráče. A nejedná se jen o jednotlivce, kteří se zaměří na jednu hru, ale i ty, jež své úsilí rozptýlí do několika různých titulů.

Společnost chce vytvořit takový systém, jenž vy daleko lépe odrážel herní historii a status každého hráče. Jako příklad použil profesionály věnující se pouze jednomu počinu, jejichž skóre se zastavilo na pouhých dvou tisících. I takový jedinec si prý zaslouží uznání v podobě lepších odměn.

Herní úspěchy spatřily světlo světa v roce 2005 a od té doby neprošly žádnou výraznou změnou. To by se tedy konečně mohlo změnit.

Informace jsou zatím velice mlhavé. Microsoft nechce sdělovat nic přesnějšího a ani neoznámil, kdy se máme této změny dočkat. Nejspíše si tedy počkáme ještě dlouhou dobu...

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Systém Xbox achievementů se má razantně změnit

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.