Skull and Bones po vydání nabídne zajímavý obsah zdarma

Námořní souboje z Assassins Creed IV se probojovaly až do samostatné hry. Tam budou obohaceny o spoustu nových mechanik.

Skull and Bones

Skull and Bones FOTO: Ubisoft

Hráči byli po oznámení Skull & Bones u vytržení. Konečně se budou moct vrátit do zlaté doby pirátů a společně se svými kamarády kosit jednu bárku za druhou. Kvalitu by mělo zajistit, studio, které pracovalo na námořních bitvách v Assassin's Creed IV: Black Flag, takže se máme opravdu na co těšit.

Jenže kolem hry bylo delší dobu ticho a příliš informací jsme o ní nevěděli. To změnil nedávno kreativní ředitel Ubisoftu Justin Farren, jenž se v rozhovoru pro Gamespot rozmluvil o jejich nadcházejícím kousku.

Podle něj se Skull & Bones zaměřovat zejména na PvP a získávání kořisti. K tomu vám má posloužit naloďování na plavidla ostatních hráčů. Tato mechanika ale ještě není úplně vyladěná a tým na jejím vyladění stále pracuje.

„Chceme, aby bylo naloďování opravdu intenzivním zážitkem. Řešením byly quick-time sekvence, něco takového ale ve hře nechceme. Naším cílem je zaměřit se na schopnosti daného hráče, ne jeho reflexy," řekl Farren.

Samozřejmě nezapomněl zmínit ani bonusový obsah po vydání. Ten bude obsahovat nové herní módy, odměny a zajímavé regiony k prozkoumání. Některé z nich budou zdarma pro všechny, jiné zase dostanou jen majitelé season passů.

Skull & Bones vychází v roce 2018, takže na další informace je ještě dostatek času. Očekávat jej máme na tradiční trojici konzolí, tedy na počítačích, PlayStation 4 a Xbox One.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Skull and Bones po vydání nabídne zajímavý obsah zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.