LawBreakers nehraje tolik hráčů, studiu to ale nevadí

Zajímavá multiplayerová střílečka LawBreakers vyšla před pěti dny a zatím nedostála vysokým očekáváním. Bleszinski ale o její budoucnost strach nemá.

LawBreakers

LawBreakers FOTO: Steam

Nová multiplayerová střílečka z první osoby zaznamenala poměrně velký úspěch. Lidem se hra líbí, v recenzích si stojí velice dobře, ale na počtu hráčů se to moc nepodepisuje. Podle posledních informací hru hraje průběžně jen něco málo přes 1,5 tisíce lidí, což není zrovna číslo, které by si vývojáři představovali. Cliff Bleszinski ale zůstává pozitivní:

„Je to maraton, ne sprint. Raději budu mít hru s menším počtem lidí při vydání, jejíž komunita se pomalu rozrůstá, než pecku, co se během chvíle dostane mezi nejhranější tituly, ale potom z předních pozic rychle ustoupí," řekl Bleszinski v rozhovoru pro Eurogamer.

„League of Legends začal jako mód pro Warcraft 3, postupně se z něj stala samostatná hra a její komunita už roky roste. Raději bych tedy chtěl mít titul, který bude mít rostoucí křivku podobnou hokejce."

Krom přemítání nad budoucností se vrátil také k otevřené alfě, která podle jeho slov byla velkým přešlapem: „Kdybych se mohl vrátit zpět v čase, nedovolil bych veřejné alfa testování. Podkopalo to vysoká očekávání a my museli pracovat ještě více, abychom si získali srdce hráčů zpět."

Jestli se přání šéfa studia Boss Key naplní, zjistíme už v následujících měsících. Tato hra by si to jistě zasloužila.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: LawBreakers nehraje tolik hráčů, studiu to ale nevadí

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

19.09.2018 20:14 Právě vyšlo nové DLC pro povedenou strategii Frostpunk.

Další hra ze světa Zaklínače už zná datum vydání

18.09.2018 18:18 Víme, kdy vyjde Thronebreaker: The Witcher Tales. A bude to dříve, než se čekalo!

Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

16.09.2018 16:51 Tvůrci v novém videu podrobněji představují jednotlivé části světa, na které se v novém Just Cause…

Související:

Nejčtenější články

  1. Další hra ze světa Zaklínače už zná datum vydání

  2. Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

  3. Další DLC pro The Elder Scrolls Online v novém videu

  4. Politický simulátor Democracy se vrací. Pracuje se na čtvrtém dílu

  5. Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.