Videa

Minecraft (1998) (1:23) | video: YouTube - 1998DEMAKE

Jak by vypadal Minecraft, kdyby vyšel v roce 1998?

11.08.2017 000 15:31 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Minecraft je ve své podstatě krásná hra. Na nejvyšší kvalitu grafiky dokáže vykouzlit nádherné scenérie a pořádně zatopit vašemu hardwaru. Tvrzení, že má hnusnou grafiku jsou tedy nepravdivá.

Pokud si to ale i přesto myslíte, měli byste se podívat na předělávku od kanálu 98Demake. V něm zjistíte, jak by asi tento populární titul vypadal, kdyby vyšel v roce 1998. A sami musíte uznat, že jeho grafické zpracování i hratelnost by byla diametrálně odlišná.

"Devadesátkový Minecraft" staví na pohledu z ptačí perspektivy a omezenějších možnostech craftění. V té době by asi šlo o pořádnou pecku, i tak jeho ztvárnění nevypadá zrovna lákavě. Buďme tedy rádi, že tuto hru vytvořil Marcus "Notch" Person teprve před několika lety...

Co si o videu myslíte? Líbí se vám takovýto pohled do alternativní historie? Dejte nám vědět do komentářů!

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Jak by vypadal Minecraft, kdyby vyšel v roce 1998?

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.