Ušetřete až 90 procent na hrách z největšího letního výprodeje

Letní slevy na Steamu jsou dávno za námi, i tak ale máme šanci přes léto slušně ušetřit? Který obchod zlevňuje teď?

Middle-earth: Shadow of Mordor

Middle-earth: Shadow of Mordor FOTO: Warner Bros

Letní výprodej na Steamu byl unikátní. Opět přinesl spoustu zajímavých slev, možnost vytvořit si knížku se samolepkami a také tradiční odznak. Brzy na něj navázaly další obchody a nyní se mezi ně přidá jeden z nevětších - Bundle Stars.

Výprodej je označený jako ten největší v historii společnosti a když se podíváte na jejich stránky, zjistíte proč. S 80% slevou získáte například Middle-Earth: Shadow of Mordor, Civilization 6 a XCOM 2 Digital Deluxe Edition zase s 63% slevou. S pořádně šílenými cenami se potýkají i další pecky jako Alien Isolation nebo Tropico 5 Complete Edition.

Narozdíl od Steamu Bundle Stars nabízí populární denní akce, které ještě více srazí cenu u některých titulů. Ty se aktualizují každý den od čtyř hodin odpoledne.

Letní slevy na Bundle Stars budou probíhat až do 21. srpna.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ušetřete až 90 procent na hrách z největšího letního výprodeje

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.