Největší esportový turnaj v historii můžete sledovat ve VR

V těchto dnech probíhá největší turnaj v Dotě 2, který mimo jiné můžete sledovat i ve virtuální realitě.

The International 2015

The International 2015 FOTO: Valve

Tento týden budou mít všichni nadšenci Doty 2 doslova žně. 7. srpna totiž začal největší turnaj The International, na němž jsou k vidění ty nejlepší týmy světa. Turnaj můžete sledovat tradičním způsobem, nebo vůbec poprvé v historii i ve virtuální realitě.

Díky ní se dostanete k profesionálním kláním ještě blíže než kdy předtím. Za použití diváckého módu se můžete připojit do samotné hry a sledovat líté bitvy o obrovský prize pool. Ostatní mohou sledovat zápasy tradičně na kanále Twitch nebo v samotné hře.

Střetnutí nejlepších družstev světa probíhá v Key aréně v Seattlu. Sjelo se tam 6 pozvaných a 12 kvalifikovaných mužstev a porvou se o astronomickou odměnu 23 milionů dolarů. Z The International se tak rázem stal největší esportový turnaj v historii.

Pokud vám už samotná Dota 2 nestačí, tak už brzy se můžete těšit na karetní hru inspirovanou jejím světem. Více o ní si můžete přečíst v naší dnešní novince.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Největší esportový turnaj v historii můžete sledovat ve VR

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.