Ztratí Hearthstone vedoucí pozici? Valve oznámilo karetní hru ze světa Doty

K oblíbené sérii Dota přibude další levoboček. Valve připravuje ambiciózní karetní hru z tohoto světa.

Artifact

Artifact FOTO: www.dotesports.com

Největším průkopníkem v žánru karetních her byl Hearthstone, který postupně posbíral obrovskou komunitu a jeho esportová základna je velice silná. Na záda mu začíná dýchat Gwent, hra ze zaklínačského univerza. Ta se poprvé objevila ve třetím Zaklínači, odkud vývojáři její koncept vyňali, obalili ho o novou grafiku, animace, karty a vypustili jej do světa.

A na úspěch těchto titulů se pokusí navázat další ambiciózní hra - Artifact. Tu vývojáři představili prostřednictvím teaseru během probíhajícího turnaje The International, v němž se 18 týmů rve o astronomických 24 milionů dolarů (vítěz dostane více než 10 milionů).

O hře zatím téměř nic nevíme. Dozvěděli jsme se jen, že na ní pracuje studio Valve a má jít o karetní počin ze světa Doty. Mechaniky, herní principy nebo in-game ukázky zatím vývojáři nezveřejnili.

Pokud vás zajímají aktuální novinky z tohoto titulu, bedlivě sledujte jeho Twitter, jenž vznikl bezprostředně po oznámení.

Témata: Artifact | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ztratí Hearthstone vedoucí pozici? Valve oznámilo karetní hru ze světa Doty

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.