Nový trailer pro Magicku 2 ve stylu Game of Thrones týrá sluch a prozrazuje datum vydání

Že pánům z Arrowhead Game Studios něco jako seriózní trailer nic neříká, jsme se mohli přesvědčit už mnohokrát. A ani nový trailer z Magicky 2, který (opět) paroduje Game of Thrones, netrhá partu.

Magicka 2

Magicka 2 FOTO: Reprofoto YouTube

Trailer hlasem Vlada, jenž rozhodně není upír, představuje ty nejpodstatnější věci, které nás v pokračování magické kuchařky čekají. Můžeme se těšit na kampaň, challenge mode, nepostradatelný co-op, kouzlení, artefakty a především smrt. Nejčastěji asi vašich spoluhráčů po tom, co jim „přihrajete“ hořící balvan nebo otestujete, jestli fungují jako hromosvod.

Za zmínku ještě stojí velice neobyčejná hudba, která trailer doprovází. Ta je dílem člověka z Arrowhead, který sice (pravděpodobně ze strachu) neodhalil své jméno, ale v komentářích pod videem prozradil, že před nahráním svého veledíla na foukací harmoniku celé minuty (!) pilně trénoval.

To nejpodstatnější si ale trailer schoval až na konec. Magicka 2 dorazí 26. května na PC a PS4 a bude stát pouhých 15 eur.

Témata: Magicka 2
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový trailer pro Magicku 2 ve stylu Game of Thrones týrá sluch a prozrazuje datum vydání

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.