K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

No Man's Sky tento týden dostane bezplatné rozšíření

No Man's Sky stále hraje spoustu hráčů a vývojáři jim chtějí dělat radost. Proto si pro ně připravili další našlapaný update.

No Man's Sky

No Man's Sky FOTO: www.nomanssky.com

No Man's Sky bylo obrovské zklamání. Vývojáři nedodrželi svoje sliby, sklidili veskrze záporná hodnocení a v jednu chvíli dokonce čelili obvinění z křivé reklamy. Téměř rok od vydání ale tvůrci chtějí svoje sliby zpětně splnit a na hře neustále pracují.

Další rozšíření zdarma, které má hru přiblížit k původnímu konceptu, přijde s aktualizací 1.3. V ní se fanoušci mohou těšit na vylepšení hlavního příběhu a možnost rychle cestovat mezi lokacemi za použití portálů.

Více jsme se toho z emailu nedozvěděli. Jelikož chybí i oficiální poznámky k updatu, je možné, že se dočkáme mnohem více změn a nového obsahu. Aktualizace má dorazit už tento týden, takže to zjistíme velice brzy.

img-responsive

No Man's Sky | foto: www.nomanssky.com

Hello Games se v dopisu fanouškům také vrátili k posledním týdnům. Ty prý byly podle jejich slov úžasné a jsou rádi za takto oddanou komunitu:

„V posledních osmi týdnech se přes čtvrt milionu lidí z celé planety spojilo a sdílelo svoji lásku k záhadám sci-fi. Procestovali jste obrovské vzdálenosti, splnili jste spoustu úkolů a ponořili se do tajů naší hry. Vytvořili jste si spoustu nových přátel a ještě více stmelili naši komunitu."

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: No Man's Sky tento týden dostane bezplatné rozšíření

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

1. kolo Velké letní soutěže: Vyhraj jednu z pěti zajímavých her na Steam!

16.07.2018 19:46 Chcete se zapojit do soutěže o pět skvělých her? Tak rozklikněte tento článek a dozvíte se víc!

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Související:

Nejčtenější články

  1. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  2. Další Zaklínač na obzoru? Šéf CD Projektu to naznačil

  3. „Nechcete další edice Skyrimu? Nekupujte si je," vzkázal Todd Howard

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.