PES 18 představuje Argentinu, Brazílii a Chile v nových trailerech

Největší rival FIFA 18 představuje tři fotbalové velmoci v nových videích.

PES 18

PES 18 FOTO: Steam

Říká se, že Pro Evolution Soccer už několik let za svým největším sokem ztrácí. Grafika je oproti FIFĚ dost špatná a s tím souvisí i celkový zážitek z hraní, který je také o něco horší. 

Konami by se zkrátka měli probudit a se svou hrou něco výraznějšího udělat. Je potřeba změnit engine, animace, nebo to brzy dopadne hodně špatně. Už samotné prodeje minulého dílu (které byly čtyřicetkrát menší než u konkurenčního titulu od EA) naznačují, že je ten nejvyšší čas začít něco dělat...

Pro ty, kterým grafický kabátek nevadí a jsou věrní fotbalové simulaci od japonské společnosti, tu máme trojici videí, kde tvůrci v několika minutách ukazují trojici fotbalových velmocí - Argentinu, Brazílii a Chile.

Budete kupovat PES 18, nebo raději investujete svoje peníze do nové FIFY? 

Témata: PES 18 | Konami | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: PES 18 představuje Argentinu, Brazílii a Chile v nových trailerech

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.