Far Cry 5 i nejnovější Assassin's Creed: Co si Ubisoft připravil na Gamescom?

Ubisoft představuje svoje plány pro druhou největší herní akci roku. Těšit se můžeme na jejich největší pecky.

Assassin's Creed: Origins

Assassin's Creed: Origins FOTO: Assassinscreed.ubisoft.com

Druhá největší herní akce letošního roku, Gamescom, odstartuje už koncem tohoto měsíce v Německu. Očekává se, že tato show přiláká tisíce lidí z celého světa. Není tedy žádným překvapením, že dorazí i ty největší herní společnosti, které tu budou ukazovat svoje nejžhavější zboží a lákat fanoušky k jejich koupi.

Mezi těmito firmami bude tradičně i Ubisoft, jenž letos nabídne širokou paletu zajímavých titulů. Na více než 300 stanicích si budete moct vyzkoušet tituly jako je Far Cry 5, For Honor, Assassin's Creed: Origins, Mario + Rabbits: Kingdom Battle, Just Dance 2017, The Crew 2 a South Park: The Fractured But Whole.

Krom těchto her se můžete těšit i na finále Rainbow Six Siege Pro League, které je naplánováno na 25. a 26. srpna. Pokud nemíříte do Německa, můžete celý turnaj sledovat živě na Twitch kanále hry.

Gamescom je herní akce pro veřejnost, která se uskuteční 22. až 26. srpna. Chcete-li se této akce zúčastnit, připravte se na dlouhé fronty před každým stánkem.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Far Cry 5 i nejnovější Assassin's Creed: Co si Ubisoft připravil na Gamescom?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.