Valve prezentoval nový ovladač Steam Controller

Po přechozím oznámení dvou velkých novinek včera společnost Valve představila finální podobu nového ovladače pod názvem Steam Controller

Steam ovladač

Steam ovladač FOTO: Valve

Fotografie pochází z probíhající GDC v San Franciscu. Je velice podobná konceptu, jenž v unikl do tisku v prosinci, ale od té doby prošel několika úpravami. Došlo například k náhradě D-padu analogovou páčkou.

img-responsive

Steam ovladač | foto: Valve

Nový Steam Controller, přestože byl jeho prodej původně ohlášen v září 2013, bude nyní dostupný po boku Steam Link zařízení, které se na trh dostane letos v listopadu. Každý z nich pořídíte za cenu $50. 

Témata: Steam
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Valve prezentoval nový ovladač Steam Controller

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.