Battlefield 1 po roce přinese specializace

V posledních letech byly specializace stabilní součástí každého dílu Battlefield, do toho posledního se ale nepodívaly. To se ale brzy změní.

Battlefield 1

Battlefield 1 FOTO: www.playingdaily.pl

Specializace a perky byly základním "stavebním kamenem" série Battlefield už od 2142, který vyšel v roce 2006. Postupně se prokousal do všech dílů včetně nepříliš povedeného Hardline, ale do toho posledního se nikdy nedostal. Nyní to však tvůrci chtějí změnit.

Ve svém příspěvku na Redditu nastínili informace o připravovaných specializacích, které mají "někdy v budoucnu" dorazit nejdříve mezi počítačové testery a poté se objeví v samotné hře. Samozřejmě se můžeme těšit na rozličná zaměření.

Každý hráč si jich z tohoto nabušeného listu bude moct postupem času vybrat celkem patnáct, na začátku ale každý začne se stejnou trojicí. První z nich bude odolnější vůči výbušninám, druhého bude lépe poslouchat zbraň, zatímco ten třetí vynikne rychlejším léčením.

Vývoj je ale v počátečním stádiu, není tedy vyloučeno, že se toho ještě hodně změní. I tak to ale zní opravdu zajímavě.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Battlefield 1 po roce přinese specializace

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

  2. Epic Games Store mohutně posiluje. Proti Steamu bojuje exkluzivitami a hrami zdarma

  3. YouTube a hry: Populární platforma slaví nejsilnější herní rok v historii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.