K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Battlefield 1 po roce přinese specializace

V posledních letech byly specializace stabilní součástí každého dílu Battlefield, do toho posledního se ale nepodívaly. To se ale brzy změní.

Battlefield 1

Battlefield 1 FOTO: www.playingdaily.pl

Specializace a perky byly základním "stavebním kamenem" série Battlefield už od 2142, který vyšel v roce 2006. Postupně se prokousal do všech dílů včetně nepříliš povedeného Hardline, ale do toho posledního se nikdy nedostal. Nyní to však tvůrci chtějí změnit.

Ve svém příspěvku na Redditu nastínili informace o připravovaných specializacích, které mají "někdy v budoucnu" dorazit nejdříve mezi počítačové testery a poté se objeví v samotné hře. Samozřejmě se můžeme těšit na rozličná zaměření.

Každý hráč si jich z tohoto nabušeného listu bude moct postupem času vybrat celkem patnáct, na začátku ale každý začne se stejnou trojicí. První z nich bude odolnější vůči výbušninám, druhého bude lépe poslouchat zbraň, zatímco ten třetí vynikne rychlejším léčením.

Vývoj je ale v počátečním stádiu, není tedy vyloučeno, že se toho ještě hodně změní. I tak to ale zní opravdu zajímavě.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Battlefield 1 po roce přinese specializace

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

2. kolo Velké letní soutěže: Ve hře je plno zajímavých her!

17.07.2018 19:49 Zasoutěžte si s námi o zajímavé hry na Steam!

Fallout 76 a survival? „Jde o multiplayerovou hru!" tvrdí Todd Howard

17.07.2018 18:52 Bude to survival, nebude to survival? Todd Howard má jasnou odpověď.

Související:

Nejčtenější články

  1. Další Zaklínač na obzoru? Šéf CD Projektu to naznačil

  2. Valve zablokovalo otevírání beden v CS:GO v některých zemích

  3. Utečte z vězení a osvoboďte vězně! Recenze pro milovníky rychlosti a hádanek

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.