V Middle-Earth: Shadow of War budou mikrotransakce

Tento nemilý trend posledních let se nevyhne ani jedné z nejočekávanějších her letošního roku.

Middle-Earth: Shadow of War

Middle-Earth: Shadow of War FOTO: www.shadowofwar.com

Pokud jste ve starších hrách chtěli urychlit svůj postup, jednoduše jste vložili cheat. V dnešní době se ale potýkáme s jeho modernější formou - mikrotransakcemi. Ty nalezneme v MMORPG, multiplayerových střílečkách v podobě skinů a nově také ve hrách pro jednoho hráče. Tento trend se nevyhne ani chystanému Middle-Earth: Shadow of War.

„Důležitou součástí systému Nemesis je úprava a vedení vaši unikátní armády orků proti stoupencům Mordoru. A můžete toho dosáhnout několika různými způsoby - přetahováním orků na svoji stranu, nebo nákupem speciálních předmětů v našem in-game obchodě," stojí v oznámení.

Tam budete moct získat bedny s kořistí, válečné bedny, posilovače XP nebo balíčky se vším jmenovaným. V bednách s kořistí naleznete vzácné předměty a občas z nich padnou i posilovače zkušeností. Druhý typ vás po otevření odmění dalšími skřetími následovníky a vylepšeními pro vaši armádu.

Ve hře tak budou dvě herní měny - "mirian" a zlato. Obě dvě budete moci získat ze hry a každá z nich bude mít i odlišnou hodnotu. Mirian je tradičním platidlem a najdete ho kdekoliv po světě, zatímco zlato (krom malých dávek v samotné hře) musíte koupit za reálné peníze.

img-responsive

Middle-Earth: Shadow of War | foto: Polygon

Middle-Earth: Shadow of War vychází 10. října na počítače, PlayStation 4 a Xbox One.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V Middle-Earth: Shadow of War budou mikrotransakce

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Battle royale s nemrtvými si vyzkoušíme už brzy

20.08.2018 15:06 Tvůrci Dying Light chytají svůj vlastní battle royale, který bude dostupný už brzy.

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Související:

Nejčtenější články

  1. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  2. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

  3. Super Meat Boy v moderní grafice? To je pekelně těžká plošinovka Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.