V Middle-Earth: Shadow of War budou mikrotransakce

Tento nemilý trend posledních let se nevyhne ani jedné z nejočekávanějších her letošního roku.

Middle-Earth: Shadow of War

Middle-Earth: Shadow of War FOTO: www.shadowofwar.com

Pokud jste ve starších hrách chtěli urychlit svůj postup, jednoduše jste vložili cheat. V dnešní době se ale potýkáme s jeho modernější formou - mikrotransakcemi. Ty nalezneme v MMORPG, multiplayerových střílečkách v podobě skinů a nově také ve hrách pro jednoho hráče. Tento trend se nevyhne ani chystanému Middle-Earth: Shadow of War.

„Důležitou součástí systému Nemesis je úprava a vedení vaši unikátní armády orků proti stoupencům Mordoru. A můžete toho dosáhnout několika různými způsoby - přetahováním orků na svoji stranu, nebo nákupem speciálních předmětů v našem in-game obchodě," stojí v oznámení.

Tam budete moct získat bedny s kořistí, válečné bedny, posilovače XP nebo balíčky se vším jmenovaným. V bednách s kořistí naleznete vzácné předměty a občas z nich padnou i posilovače zkušeností. Druhý typ vás po otevření odmění dalšími skřetími následovníky a vylepšeními pro vaši armádu.

Ve hře tak budou dvě herní měny - "mirian" a zlato. Obě dvě budete moci získat ze hry a každá z nich bude mít i odlišnou hodnotu. Mirian je tradičním platidlem a najdete ho kdekoliv po světě, zatímco zlato (krom malých dávek v samotné hře) musíte koupit za reálné peníze.

img-responsive

Middle-Earth: Shadow of War | foto: Polygon

Middle-Earth: Shadow of War vychází 10. října na počítače, PlayStation 4 a Xbox One.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V Middle-Earth: Shadow of War budou mikrotransakce

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.