Elite: Dangerous se podívá na Xbox One

Vesmírný hardcore simulátor Elite: Dangerous se dostane i na konzole, konkrétně na Xbox ONE. Před malou chvílí to oznámil Phil Spencer na tiskovce Microsoftu, která proběhla na GDC 2015.

Elite: Dangerous

Elite: Dangerous FOTO: Frontier Developments

Pro Frontier Developments to zdaleka nebude první spolupráce s Microsoftem. Za dva dny vychází jejich další hra, Screamride exkluzivně na konzole Xbox 360 a One. Ještě předtím Frontier vyvíjeli pro Microsoft, Kinect tituly jako Zoo Tycoon nebo Kinectimals.

Phil Spencer, šéf Xbox divize Microsoftu nicméně nedřekl více informací ke hře samotné, jako například cenu nebo kdy hra vyjde. PC verze Elite: Dangerous vyšla na konci roku 2014 a v recenzích sbírá víceméně kladná hodnocení, jak uvedl server IGN.com.

Každopádně majitelé konzolí PlayStation 4 nemusí smutnit. Taktéž by se měli hry dočkat, ředitel Frontier David Braben se nechal slyšet, že by Elite: Dangerous jednou rád viděl na obou konzolích nové generace.   

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Elite: Dangerous se podívá na Xbox One

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.